Aktualności

WiseEuropa powiększa zespół

  1. WiseEuropa powiększa zespół

Zespół WiseEuropa wzmocniło trzech nowych pracowników. Dwóch młodszych ekonomistów – Damian Iwanowski i Bartłomiej  Skowron, oraz nowy Dyrektor ds. PR i Marketingu – Andrzej Jędrzejczak.

Damian Iwanowski jest absolwentem studiów licencjackich finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie jest studentem studiów magisterskich na tej samej uczelni. Uczestnik programu wymiany międzynarodowej z National University of Singapore. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach konsultingowych, specjalizując się w obszarze fuzji i przejęć oraz zarządzania strategicznego. Wcześniej pracował również jako redaktor w warszawskim biurze Thomson Reuters. Współautor analiz i publikacji w ramach projektu Młodzi Reformują Polskę, odpowiedzialny za rozdział publikacji podsumowującej dotyczący ekonomicznych aspektów integracji europejskiej.

Bartłomiej Skowron jest absolwentem ekonomii w Szkole Głównej Handlowej oraz kierunku Finance & Investments w Rotterdam School of Management (studia magisterskie). Przez pół roku studiował również w EGADE Business School w Monterrey w Meksyku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Narodowym Banku Polskim oraz w ING Banku Śląskim. Do jego zainteresowań naukowych należą polityka monetarna, ekonomia rozwoju i polityczna oraz historia gospodarcza.

Andrzej Jędrzejczak ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w komunikacji. W warszawskim oddziale jednej z największych światowych firm PR FleishmanHillard pełnił rolę Account Directora oraz szefa praktyki komunikacji w internecie. Zajmował się m.in. tworzeniem i wdrażaniem strategii i programów komunikacyjnych dla firm z sektora technologicznego i energetycznego. Odpowiadał za obszar public relations w największej polskiej grupie FinTech – Blue Media, oraz za całość komunikacji w firmie doradczo-wdrożeniowej Sollers Consulting. Pełnił też rolę Interim Managera do ds. komunikacji w stowarzyszeniu Olimpiady Specjalne Polska. Z wykształcenia socjolog, interesuje się zagadnieniami urbanizacyjnymi.

Posted in: