Aktualności

Zespół WiseEuropa rozwija się

Z dniem 1 kwietnia br. do zespołu WiseEuropa dołączyła Magdalena Mazur – Dyrektor Zarządzająca oraz Anna Sokołowska – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

Magdalena Mazur wcześniej pracowała w Facebooku, gdzie była odpowiedzialna za stworzenie programowania z zakresu polityki publicznej w tematach wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw, rynku pracy, rozwoju kompetencji cyfrowych, bezpieczeństwa w internecie oraz zwalczania dezinformacji. Współpracowała ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie w obszarze edukacji kadry zarządzającej i przedsiębiorców. W latach 2008-2016 związana z Fundacją Szkoła Liderów jako Członek Zarządu, a wcześniej Kierownik Programu Międzynarodowego, gdzie zajmowała się przede wszystkim migracjami, polityką diasporową, procesami demokratyzacyjnymi, partycypacją społeczną, samorządami.

E-mail: magdalena.mazur@wise-europa.eu

 

Anna Sokołowska przez wiele lat była związana z Fundacją im. Lesława A. Pagi, jako koordynatorka, a następnie dyrektor zarządzająca organizacji. Autorka projektów szkoleniowych w obszarze rynku finansowego realizowanych we współpracy z najważniejszymi podmiotami tego sektora. Specjalistka od fundraisingu i współpracy z biznesem. Posiada doświadczenie we współpracy międzysektorowej. Zaangażowana we wspieranie uzdolnionych młodych ludzi w rozwoju ich karier i potencjału

E-mail: anna.sokolowska@wise-europa.eu

 

 Zapraszamy do współpracy!

Posted in: