7 lutego w Warszawie odbyła się debata Czy "nowy nacjonalizm" rozsadzi Europę?, organizowana przez WiseEuropa, Fundację im. Heinricha Bölla i goszczącą wydarzenie Fundację im. Stefana Batorego.
7 lutego w Warszawie, odbędzie się otwarta debata pt. „Czy >>nowy nacjonalizm<< rozsadzi Europę?”. Podczas niej omówione zostaną podobieństwa i różnice w dynamice politycznej obserwowanej obecnie w Europie Środkowej (Polska, Węgry) oraz w Europie Zachodniej (Francja, Holandia, Austria).
WiseEuropa zaprasza na konferencję podsumowującą projekt Rynek Kapitałowy 25+
Naszym zdaniem warszawska giełda stanowi jedno z najważniejszych instytucjonalnych osiągnięć polskiej transformacji.
Jak zmiany wynikające z nowych trendów w polityce klimatycznej, transformacji sektora energetycznego, inwestycji w odnawialne źródła energii wpłyną na Polskę?




