Kariera

Jesteśmy think tankiem specjalizującym się w badaniach, raportach i szkoleniach z zakresu: makroekonomii i polityk gospodarczych, energii i klimatu, zrównoważonych finansów, zrównoważonego transportu i Ukrainy.

Nasza organizacja to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których pasją jest przyczynianie się do budowy lepszej i bardziej zielonej przyszłości.

Przez lata zdobyliśmy reputację niezawodnych ekspertów, którzy nie tylko analizują obecne trendy i wyzwania, ale również kreują innowacyjne rozwiązania. Nasze główne działania to kształtowanie polityk, dialog z interesariuszami, współpraca z administracją krajową i samorządową, rekomendacje i  dokumenty strategiczne.

Jesteśmy dumni z naszego wszechstronnego portfolio projektów, które obejmują międzynarodowe studia porównawcze, analizy kosztów i korzyści, opracowywanie scenariuszy rozwoju oraz rekomendacje dla decydentów politycznych i biznesowych.

Jako organizacja stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników. Umożliwiamy dostęp do najnowszych badań i innowacyjnych narzędzi, a także oferujemy różnorodne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego. Nasze zespoły są pełne entuzjastów, którzy dążą do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, aby tworzyć realne i trwałe zmiany w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Jeśli jesteś ambitną osobą, którą pasjonują powyższe zagadnienia, to WiseEuropa może być miejscem, w którym znajdziesz inspirujące wyzwania i możliwości rozwoju.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał(a) okazję współpracować z czołowymi ekspertami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, tworzyć innowacyjne rozwiązania i wpływać na globalne zmiany.

  • Starszy Analityk/Starsza Analityczka w obszarze Energetyki i Klimatu
    Odpowiedzialność za rozwój WiseEuropa w obszarze dekarbonizacji gospodarki, transformacji energetycznej oraz polityki klimatyczno-energetycznej.
  • Ekspert / Ekspertka ds. Zrównoważonych Finansów i ESG
    Do naszego zespołu poszukujemy eksperta ds. zrównoważonych finansów i ESG, zapraszamy do przesyłania CV.
  • Kariera
    Jeśli bardzo chciałabyś / chciałbyś pracować z nami i uważasz, że profil Twojej osoby pasuje do naszej organizacji prześlij swoje CV na adres e-mail: office@wise-europa.eu lub za pośrednictwem formularza poniżej.