Aktualności

Rekrutacja: Poszukiwani researcherzy z językami: słoweńskim, greckim, bułgarskim i portugalskim

Niezależny think-tank WiseEuropa poszukuje zaangażowanych researcherów/ki z językami: słoweńskim, greckim, bułgarskim i portugalskim do wsparcia międzynarodowego projektu związanego transformacją energetyczną w Europie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@wise-europa.eu do dnia 19.10.2021

 

  • researcher/ka z językiem bułgarskim

Zadanie polega na wyszukaniu informacji na bułgarskich stronach internetowych, ewentualnie wykonaniu kilku telefonów w tym języku. Czas trwania to 2-3 tygodnie w październiku, ok. 1 godzina dziennie (czas pracy nie będzie ewidencjonowany, chodzi o poprawną realizację). Zachęcamy do współpracy!

  • researcher/ka z językiem greckim

Zadanie polega na wyszukaniu informacji na greckich stronach internetowych, ewentualnie wykonaniu kilku telefonów w tym języku. Czas trwania to 2-3 tygodnie w październiku, ok. 1 godzina dziennie (czas pracy nie będzie ewidencjonowany, chodzi o poprawną realizację). Zachęcamy do współpracy!

  •  researcher/ka z językiem słoweńskim

Zadanie polega na wyszukaniu informacji na słoweńskich stronach internetowych, ewentualnie wykonaniu kilku telefonów w tym języku. Czas trwania to 2-3 tygodnie w październiku, ok. 1 godzina dziennie (czas pracy nie będzie ewidencjonowany, chodzi o poprawną realizację). Zachęcamy do współpracy!

  • researcher/ka z językiem portugalskim

Zadanie polega na wyszukaniu informacji na portugalskich stronach internetowych, ewentualnie wykonaniu kilku telefonów w tym języku. Czas trwania to 2-3 tygodnie w październiku, ok. 1 godzina dziennie (czas pracy nie będzie ewidencjonowany, chodzi o poprawną realizację). Zachęcamy do współpracy!

 

Posted in: